Veiling Cultura gaat pakketten verkopen ten behoeve van de sport- en culturele verenigingen in Andijk.
Wij hebben een vijftal pakketten met ieder hun eigen thema samengesteld.
Deze pakketten kunt u vanaf vandaag: 19 mei bij ons bestellen.
De pakketten lopen op in waarde van 25 euro tot 100 euro. U kunt dus zelf bepalen hoeveel u uit wilt geven om alle verenigingen te steunen, net zoals u zou doen op de veilingavond.
De pakketten zullen we op zaterdag12 juni persoonlijk bij u bezorgen.

Ga snel naar onze website: www.veilingcultura.nl
U kunt uw pakket ook via whatsapp bestellen, geef door welk pakket u wilt bestellen, uw naam en uw adres en dan zorgen wij ervoor dat u het pakket op zaterdag 12 juni in huis hebt.
De nummers waarop u dat kunt doen zijn:
06-13 22 70 82
06-12 99 40 75

Mocht u vragen hebben dan kunt u deze ook stellen via de bovengenoemde nummers.

Pakket 1: EK voetbalpakket – Prijs 50 euro
Support het Nederlands Elftal tijdens het Ek en haal dit leuke pakket in huis! Allerlei leuke versiering voor in en om je huis en voor jezelf. Daarnaast wat lekkers te eten en te drinken waaronder Heerlijke spiesjes en balletjes die in de oven even opgewarmd moeten worden. Hup Holland hup! Het Nederlands elftal speelt op zondag 13 juni hun eerste wedstrijd, dus bestellen maar!

Pakket 2: Opgemaakte pot voor in de tuin – Prijs 50 euro
Een mooi opgemaakte pot voor in de tuin, geef uw tuin kleur met verschillende gezellige bloeiende planten, een prachtig cadeau voor uzelf, of voor een ander. Tip: Vaderdag is 20 juni

Pakket 3: Vlees en Kaaspakket – Prijs 100 euro
Een heerlijk pakket met een varkensrollade van  ongeveer1kg, 3 kogelbiefstukken en  900 gram varkenshaas, daarbij nog een stukje heerlijke kaas.

Pakket 4: Taart, koffie en teut pakket – Prijs 75 euro
Inhoud van het pakket staat garant voor een mooie start van een gezellig samen zijn. Taart voor 12 personen, koffie, suiker en melksticks, koffiemokjes, likeurglaasjes en een koffielikeurtje

Pakket 5: Filmpakket – Prijs 25 euro
Een bon voor naar de bios met daarbij wat drinken, popcorn en chocoladenootjes, verzekerd voor weer een avondje “ouderwets “ naar de film

Is er geen pakket van uw gading, maar wilt u ons wel financieel steunen dan kunt u dat doen op het volgende rekeningnummer:
Stichting gemeenschapsveiling Cultura: NL RABO 0302405860, uw bijdrage is van harte welkom.

Met vriendelijke groet, Het bestuur van Veiling Cultura