In Sarto werd op Eerste Kerstdag weer een Kerstontbijt geserveerd. Deze keer werden 35 personen onthaald op de vele lekkernijen. We hopen op een nieuwe traditie. Alle ingrediënten werden gesponsord door restaurant Dijkhuis.
In januari 2023 werd gestart met de buurthuiskamer in Sarto en sindsdien zijn elke maandag en elke vrijdag meer dan 10 en soms meer dan 20 gasten aanwezig en zij krijgen dan door twee vrijwilligers koffie en/of thee met het gebruikelijke koekje.
Vorig jaar viel Eerste Kerstdag op maandag en voor de vrijwilligers was het geen vraag: ook dan gewoon doorgaan met de koffieochtend, maar dan aangevuld met lekkers dan gebruikelijk is tijdens Kerstmis. En nu was het weer geen vraag: niet zomaar gewoon koffie en thee op Eerste Kerstdag, maar een uitgebreid Kerstontbijt. Zie foto.
In 2025 zal ook elke maandag en elke vrijdag de koffie klaar staan, dus ook op Tweede Paasdag en Tweede Pinksterdag. Iedereen is van harte welkom.