maandag 20 mei 2024
spot_img

Het bestuur van Gemeenschapsveiling Cultura bedankt iedereen!!

Door het werk van onze wijklopers en de gulle giften van vele mensen is er weer een mooie catalogus tot stand gekomen, waar mee de afslagers Peter Swart en Richard de Beer vrijdag 19 april wel raad wisten. Gelukkig een mooi aantal mensen in de zaal en onder toezicht van notaris Mevr. Rinske Mantel, gingen de koopjes grif van de hand.

Nieuw dit jaar was de sponsormuntenactie, er stond een bouwwerk met voor iedere vereniging een plastic buis waarin munten gedaan konden worden door de kopers, zij kregen bij iedere 25 euro van hun koopje een munt, die zij naar eigen inzicht in een buis konden stoppen. Voor de verenigingen heeft ieder muntje dan een waarde van 2 euro. Hier kwamen leuk reacties op en werd druk gebruik van gemaakt. Hieruit zijn de volgende scores gekomen; St Nicolaas comité 45 munten (90 euro), Volksdansgroep Andijk 2 mnt. (4 euro), Sporting Andijk 91 mnt. (182 euro), De Weid 65 mnt. (130 euro), Tennisvereniging Atlas 20 mnt. (40 euro), Jazz en Pop 49 mnt. (98 euro), Andijker Toneel 8 mnt. (16 euro), Gymvereniging VVW (51 mnt. (102 euro), Excelsior 48 mnt. (96 euro), Cantabilé 104 mnt. (208 euro), Kolfclub de Vrouwenkliek 70 mnt. (140 euro), De Zonnebloem 25 mnt. (50 euro), Schildersclub Andijk 1munt (2 euro), Biljartclub Cultura 1 munt (2 euro), Huttendorp 66 mnt. (132 euro), KVG 20 mnt. (40 euro), Jeugdschaatsen 23 mnt. (46 euro), VVN 1 munt= 2 euro, KBO 12 munt (24 euro), Vrouwen van Nu Oost 58 mnt. (116 euro), Vrouwen van Nu West 24 mnt. (48 euro), Cultura Plus 17 mnt. (34 euro)
De prijs voor het originele koopje ging dit jaar naar Piet Neuvel, hij maakte een prachtige, 2.30 hoge, tuinlantaarn, die voor €480,= werd verkocht. Het winnende lot voor de vroeg aanwezigen ging naar Sandra Tensen, zij ontving hiervoor een proefabonnement voor 3 maanden van Vue bioscoop voor 2 personen.
Het laatste koopje ging om 00.30 uur onder de hamer, samen met de giften werd toen het mooie bedrag van € 27.800,= bereikt, waar we uiteraard weer heel blij mee zijn.
Siem Visser sloot af met een bedankje voor iedereen, de verenigingen zullen weer blij zijn met onze ondersteuning en zeg het voort, dat de veilingavond leuk is en nodig, zodat er volgend jaar misschien nog meer mensen bij zullen zijn. Hij dankte vooral ook nog Drukkerij Vijn voor het sponseren van onze banners, ze zagen er weer prachtig uit en het team van Cultura voor de goede verzorging.
Het bestuur bedankt iedereen die, op welke manier dan ook, heeft geholpen om deze avond tot stand en tot zo’n mooi einde heeft weten te brengen. Wij kunnen niets zonder al die hulp, maar samen heel veel.

Wij zijn nog op zoek naar wijklopers, denk hier eens over na en neem contact op met het secretariaat of een van de bestuursleden voor aanmelding of voor informatie.
Namens Gemeenschapsveiling Cultura, Riet van der Thiel

ADVERTEREN
in de Andijker?

klik hier voor INFO

Meest gelezen laatste 7 dagen