donderdag 27 maart 2025
spot_img

Ierse avond in de Schoof

Op zaterdag 22 februari is er weer een gezellige Ierse avond in Wervershoof! De bands pakken de viool, fluit, bodhran en al hun andere Ierse instrumenten mee richting De Schoof om er een prachtige avond van te maken.

Er zullen maar liefst twee bands aantreden die hun sporen lang en breed verdiend hebben in de Ierse scene. De twee bands die acte de présence komen geven zijn ‘Fin M’Coul’ en ‘Unicorn’. Laatst genoemde komt uit de eigen regio vandaan. De liefde voor Ierse muziek, vorming van muzikanten op het conservatorium en het plezier dat ze in optreden beleven maakt dat je met deze band een muzikale reis maakt door de Ierse muziekgeschiedenis. Fin M’Coul komt uit de regio van Zwolle naar Wervershoof reizen. Hun brede repertoire met nummers van onder andere The Dublinners, Flogging Molle en The Pogues laten zalen meedansen, meezingen en brengen ze liefhebbers van Ierse muziek in beroering.

Op 22 februari wordt de Ierse avond weer door de Culturele Commissie van de Schoof georganiseerd. Deze bands, de sfeervolle zaal, lekkere drankjes en hapjes zullen garant staan voor een gezellig avondje uit!

Kaarten voor deze avond kosten €12,50 en zijn verkrijgbaar via www.deschoof.nl. Daar is ook meer informatie over deze avond en de bands terug te vinden.

ADVERTEREN
in de Andijker?

klik hier voor INFO

Meest gelezen laatste 7 dagen