De Olympische Spelen, wat hebben we er van genoten. Terwijl we nog nagenieten van de prestaties van onder andere onze lokale heldin Irene Schouten, staat een nieuwe groep sporters klaar om zich te meten aan vele andere sporters uit alle landen.
De Paralympische Winter Spelen van Beijing 2022 vinden plaats van 4 tot en met 13 maart. Je kunt de Paralympische Spelen live volgen via de website van de NOS en in de NOS app.
In Beijing zullen ruim sporters deelnemen aan bijna 80 medaille-events. Hoeveel daarvan voor Nederlandse sporters zullen zijn? Wij zitten er klaar voor!
Chris zet hem op!
Zo komt o.a. Toyota ambassadeur Chris Vos in actie. Deze doorzetter wist zich in 2014 op 15-jarige leeftijd al te kwalificeren voor de Paralympische spelen in Sochi. In 2018 won hij in Pyeongchang zilver op de snowboardcross en eindigde hij als vierde op de banked slalom. Op beide onderdelen komt hij in Beijing weer in actie. Wij wensen Chris heel veel succes!