Vrijdag en zaterdag dé uitvoeringen van KNA van de het blijspel ‘Puinhoop in de kringloop’. Een geolied rommeltje waarin uiteindelijk alles een goede afloop krijgt.
Een blijspel met drie debutanten:
Monique Kolenbrander (Trea); Helmi Limburg (Anouska) en Gabriëlle (Klant) Helder. Monique had gelijk de hoofdrol, zij was Trea de beheerster van de kringloop. Veel tekst, maar ze voerde haar rol geweldig uit. Helmi was de ogenschijnlijk ‘drollige’ assistent van van Dongeren (Renske Bönker), de taxateur, die op slinkse wijze een kostbaar schilderijtje op het oog had. Helmi had een goed debuut. Dat gold ook voor Gabriëlle (klant).
Yvon Bloemendaal (Lolo) speelde de onnozelheid ten top als assistente van Trea. Ze had meteen de lachers op haar hand. Het hele stuk door was de humor aanwezig. Ook bij de scenes waarbij Frans Schenk (Harry)en Frans Kwantes (Dolf) waren betrokken. De twee criminelen die overal een slaatje uit probeerden te slaan zorgden voor veel gelach.
Het huwelijk van Babette (Marjan Harders) en Jeroen (Cor Koorn) dreigt naar de ‘gallemiesse’ te gaan, maar komt ook weer via een hilarische scène weer goed, dankzij het schilderijtje dat steeds een rode draad was in het stuk.
Kortom, KNA heeft er een mooie puinhoop van gemaakt, waar vrijdag zo’n 160 mensen en zaterdag meer dan 100 mensen van hebben genoten.
Leuk was ook dat de toeschouwers ook spullen konden kopen na afloop. Een echte kringloop.