dinsdag 28 mei 2024
spot_img

Topopbrengst Veiling Sarto!

Een goed gevulde zaal, leuke aparte koopjes en vlotte afslagers, alles werkte mee om deze avond tot een record te komen. De opbrengst was: €36.167!

Door rondleidingen, kaart- en biljartavonden, excursies en alle uitjes was het aanbod heel gevarieerd. Opvallend was de verkoop van een zelfgemaakte schuit, op schaal, deze verwisselde van eigenaar voor €520! Ook een prachtig zelf gesmede wandkast bracht bijna €400,- op. De gewonnen fiets werd beschikbaar gesteld voor verkoop op de veilingavond, weer een prachtige gift!

Veel dank aan allen die aan dit grote succes hebben meegewerkt! De verenigingen zijn blij met de financiële ondersteuning die zo mogelijk gemaakt wordt!

ADVERTEREN
in de Andijker?

klik hier voor INFO

Meest gelezen laatste 7 dagen