Afgelopen zaterdag 3 mei vond de jaarlijkse aardbeiplantenverkoop plaats bij het Andijker bedrijf ABZ Seeds. Medewerkers van het bedrijf verkochten die dag aardbeiplanten uit de voorjaarsproeven ten bate van het goede doel. De actie leverde een prachtig bedrag van €1250 op, dat volledig is gedoneerd aan Wings of Change, eveneens gevestigd in Andijk.
De bewoners van Andijk en omstreken wisten de weg naar de verkoop goed te vinden en gingen naar huis met sterke planten vol kleurrijke bloemen én smakelijke aardbeien. Een aankoop waar zij nog tot ver in het najaar van kunnen genieten.
Dat de aardbeien bijzonder lekker zijn, werd bevestigd door de jongste bezoekers — zoals te zien is op de bijgevoegde foto van een enthousiast kindje dat zichtbaar geniet van een verse aardbei.
Met dank aan iedereen die deze mooie actie heeft gesteund!